Wandeling door een veranderd Purmerend

In deze beeldpresentatie, met als presentatoren Jan Dekkers en Henk Meines, worden opnieuw verschillende winkelpanden getoond die er niet meer zijn en neringdoenden die hier en elders in de stad actief waren. Verder laten zij de veranderingen in de stad zien voor de bouw van het Eggertcentrum. Alsmede de verbeteringen voor de trein- en busverbindingen. Tot slot een bonte verzameling van bekende, beroemde en minder bekende Purmerenders die op een of andere manier met de stad of de markt te maken hadden.

De presentatie wordt georganiseerd in de Taborkerk, Maasstraat 2 te Purmerend, aanvang 20.00 uur.

Kaarten voor deze presentatie kosten 8 euro en zijn verkrijgbaar tijdens de inloopmiddagen in het VHP huis op de laatste zaterdag van de maand.
Komt allen naar deze bijzondere avond! Vol = vol!